Bez kategorii

Wspólna radość

Jeżeli znudziły się Wam książki, przy których tylko dzieci dobrze się bawią, powinniście poszukać jakiejś ciekawej alternatywy, dzięki której nie tylko Wasze pociechy, ale i Wy sami będziecie się doskonale bawić. Mama Mu na rowerze to zbiór dwunastu opowiadań, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym czytelnikom.

Interesująca fabuła

Mama Mu na rowerze to opowieść o dwu nietuzinkowych przyjaciołach. W książce znajdziemy pikantne dialogi, niebanalne dowcipy i rewelacyjną konstrukcję postaci. Nagłe zwroty akcji jeszcze bardziej przykują uwagę i sprawią, że nie będziemy się mogli oderwać od tej książki. Dzięki interesującym opowiadaniom nie tylko nasze dzieci przyjemnie spędzą swój czas, ale i my po całym dniu pracy będziemy mogli się odprężyć i nacieszyć wspólnie spędzonymi chwilami z naszymi pociechami.

Dla czujnych obserwatorów

W książce znajdziemy nie tylko opowieści, ale i niebanalne ilustracje, która zawierają niespodzianki dla czujnych obserwatorów. Dzięki temu my będziemy mogli czytać swoim dzieciom, a one będą mogły oglądać rysunki. Wyjdą z roli słuchaczy i staną się obserwatorami wydarzeń. Przyjrzą się uważnie bohaterom książkowym, zajrzą do ich niezwykłego świata i poznają ich przygody. Dzięki temu nasze dziecko nie tylko się nie znudzi, ale i chętnie będzie uczestniczyć w przeżywaniu opowiadanych historii.

Dla bardziej wymagających

Jeżeli pragniesz poćwiczyć umysł swojego dziecka i sprawić, aby zaczęło ono trenować logiczne myślenie, możesz spróbować wykorzystać Mama Mu na rowerze jako interaktywną zabawkę. Pomijaj pewne fragmenty lub przerywaj niekiedy czytanie i spróbuj zastanowić się razem z dzieckiem, co się za chwilę może wydarzyć. Jak potoczą się losy naszych bohaterów, czym się będą za niedługo zajmować? Dzięki temu nasza pociecha stanie się jeszcze bardziej zaangażowana.

Dla dziecięcej wyobraźni

Czytanie książek jest niewątpliwie bardzo ważnym elementem wychowania. Pokazujemy naszemu dziecku wiele nieznanych mu dotąd światów, niejednokrotnie przedstawiamy godne naśladowania wzorce i co najważniejsze rozbudzamy dziecięcą wyobraźnię. Dzięki temu maluch będzie mógł w przyszłości sam tworzyć wiele kreatywnych rzecz i tekstów. Im bardziej stymulujemy umysł młodego człowieka, tym bardziej staje się on rozwinięty i zdolny do logicznego myślenia. Zawsze należy wybierać lektury dostosowane do wieku, umiejętności i zainteresować naszego dziecka. Zminimalizujemy dzięki temu ryzyko, że nasz prezent może się mu nie spodobać lub szybko zacznie go nudzić. Mama Mu na rowerze to doskonała propozycja na spędzenie radosnego popołudnia dla całej rodziny.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *